Prakyáda

prakyáda

9. 9. 2013 Zobrazit více

Zájezd na divadelní představení pro maminky - přihlášky

Kulturní komise při obecním úřadu Lužany pořádá pro všechny maminky k jejich svátku zájezd na divadelní představení

TO BYLA MOJE PÍSNIČKA!

Zájezd se uskuteční v sobotu 11. 5. 2013, začátek představení v 19,00 hodin v Divadle na Vinohradech v Praze. Odjezd autobusu v 17,00 hodin.

Cena vstupenky je 340,- Kč. Část vstupenky ve výši 140,- Kč a autobus hradí Obecní úřad Lužany. Úhrada zbylé části vstupenky 200,- Kč bude vybírána v autobuse.

Přihlášky přijímá obecní úřad osobně nebo telefonicky na tel. č. 377 982 456.

Více informací o programu:

Hrají: Daniela Kolářová, Marta VAnčurová, Jana Štěpánková, Gabriela Vránová, Libuše Švormová, Carmen Majerová, Lilian Malkina, Jana Jiskrová, Jana Hlaváčová, Vendulka Křížová, Eva Režnarová, Pavla Dostálová, Ivana Uhlířová, Zuzana Vejvodová, Jan Šťastný, Václav Vydra, Jaroslav Kepka a Jiří Žák.

3. 4. 2013 Zobrazit méně

Vyhodnocení ankety z obce Lužany