Rekonstrukce Kulturního domu v Lužanech

V obci Lužany byla jednou z nejdůležitějších akcí na počátku roku 2015 úprava kulturního domu.  Samotný kulturní dům včetně přísálí byl spolufinancován z prostředků ze Státního fondu životního prostředí z Operačního programu životní prostředí – nejen vnější plášť a nová okna a zadní dveře, ale z prostředků Obce Lužany byla zateplena i střecha kulturního domu. Zároveň proběhly stavební práce na úpravě přísálí, přísálí bude sloužit jako nový hostinec. Od majitelů nemovitosti Burianových proběhlo odkoupení vestibulu, který byl upraven jako vstup do nového hostince. Již mimo jakoukoliv dotaci byl kulturním dům vymalován, výmalby se dočkal i hostinec včetně nově vzniklé kuchyňky. Hostinec byl vybaven novým nábytkem a zařízením a bylo nakoupeno nové nádobí.

Datum vložení: 7. 6. 2018 11:18
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2021 10:38